ЄС готує росіянам санкції за хіматаку в Солсбері

ЄС готує росіянам санкції за хіматаку в Солсбері
Журналіст повідомив, що санкції введуть до Різдва Об этом сообщает avianews.in.ua со ссылкой на СМИ.


До кінця року Європейський Союз накладе санкції на п’ятьох чоловік, яких вважає відповідальними за отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки в Солсбері. Про це в понеділок, 3 грудня, повідомив брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк у своєму мікроблозі у Twitter.


«Санкції щодо п’яти осіб, відповідальних за атаку в Солсбері, будуть введені до Різдва», — написав він.


Напередодні США анонсували другий пакет санкцій проти РФ через отруєння Скрипалів.


Перший пакет американських санкцій, введених в зв’язку зі справою про отруєння в Солсбері, вступив в силу 27 серпня. Обмежувальні заходи включають заборону на продаж Росії зброї, а також товарів і технологій подвійного призначення.


Нагадаємо, Великобританія виступає за введення додаткових санкцій проти Росії у зв’язку з інцидентом в Керченській протоці.


Європарламент вважає, що дію Угоди про партнерство з Росією має бути припинено.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/jes-gotuje-rosiyanam-sankciji-za-himataku-v-solsberi--550080.html”

Вход

Меню пользователя

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!