Канада готує нові санкції проти Росії - посол

За словами Шевченка, полегшити запровадження нових санкцій зможе нещодавно ухвалений «закон Магнітського» — Канада готує нові санкції проти Росії — посол
За словами Шевченка, полегшити запровадження нових санкцій зможе нещодавно ухвалений «закон Магнітського»
МЗС Канади створило спецпідрозділ, що займається запровадженням санкцій Об этом сообщает abrasive.in.ua со ссылкой на СМИ.


Цього року варто очікувати на розширення канадських санкцій проти Росії. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» сказав посол України в Канаді Андрій Шевченко.


«На цей момент перелік канадських санкцій, накладених на росіян і сепаратистів зі cходу України та Криму, є досить довгим. Канада залишається одним з лідерів серед країн, що активно використовують інструмент санкцій, але ми знаємо, що наші канадські колеги серйозно думають про нові кроки у цьому напрямку», — сказав Шевченко.


За словами посла, полегшити запровадження нових санкцій зможе нещодавно ухвалений «закон Магнітського».


«Ми дуже розраховуємо, що цей закон дозволить посилити тиск на тих росіян, які долучилися до незаконних кримінальних процесів проти українських політичних в’язнів, до переслідування кримських татар тощо. Думаю, є велика вірогідність, що ми побачимо більше санкційного тиску з боку Канади у цьому році», — зазначив посол.


Шевченко додав, що у канадському МЗС навіть створили спеціальний підрозділ, що займається запровадженням санкцій.


«Ми сподіваємося, що це дозволить Канаді активно використовувати інструмент санкцій для відновлення у світі верховенство права», — зауважив Шевченко.


Як повідомлялося, так званий, «закон Магнітського» дозволяє Канаді запроваджувати санкції на чиновників-корупціонерів та порушників прав людини, незалежно від їх громадянства.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/kanada-gotuje-novi-sankciji-proti-rosiji-posol-559547.html”

Вход

Меню пользователя

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!