Екс-керівники Центру управління промисловістю підозрюються у привласненні 7 млн грн

Як проінформували у прес-центрі Укрзалізниці, правоохоронні органи розслідують закупівлю за завищеними цінами обладнання філією ʺЦентр управління промисловістюʺ у підприємства, яке афілійоване з її екс-керівником.

Відповідні факти виявлені під час перевірки філії департаментом економічної та інформаційної безпеки АТ ʺУкрзалізницяʺ. Об этом сообщает vestochka.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зокрема, перевіркою виявлено, що під час закупівлі пересувного дробарно-сортувального комплексу було безпідставно завищено його вартість більш ніж на 7 млн₴ Крім того, обладнання вартістю майже 16 млн грн було поставлено на підприємство не відповідної якості: китайського виробництва, замість українського, як було заявлено в тендерній пропозиції.


Матеріали перевірки було передано до Державного бюро розслідувань, де відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживань службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою). Оперативне супроводження кримінального провадження здійснює Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ekskerivnyky_tsentru_upravlinnya_promyslovistyu_pidozryuyutsya_u_pryvlasnenni_7_mln_grn_320737.html”

Вход

Меню пользователя

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!