Опіки на кухні: перша допомога та що категорично не можна робити

Опіки на кухні, що робити

Найчастіші кухонні травми – це опіки. Зазвичай вони неглибокі, але варто знати, як діяти у таких випадках, щоб уникнути гірших наслідків. Об этом сообщает mason-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

1 ступінь – поверхневий опік: на шкірі помітне почервоніння, після кількох годин воно зникає.

2 ступінь – теж поверхневе почервоніння, але згодом можуть з’явитися жовтуваті бульбашки.

3 ступінь – опік сягає паросткового шару дерми, пошкоджена ділянка відмирає і утворюється істотний рубець.

4 ступінь – опік захоплює клітковину, м’язи та інше. Наслідки можуть бути дуже серйозні.

Опіки на кухні: що робити

Як лікувати опіки?

Лікування опіків 1 і 2 ступенів: одразу після отримання травми необхідно охолодити шкіру, промивши холодною водою. На уражену ділянку можна накласти холодний компрес.

Після охолодження опіку використовуйте аерозоль для зовнішнього застосування, який містить декспантенол. Це поліпшить відновлення шкіри. Його можна застосовувати як дорослим, так і дітям.

Що не можна роботи: прикладати кубик льоду не можна – це може спровокувати мікропошкодження. Також не варто змащувати опік жирною сметаною, маслом або вершками – це заважатиме затвердінню шкіри. Пухирці не пробивати – так можна занести інфекцію у ранку.

Якщо у вас серйозніші опіки, то після першої допомоги негайно зверніться до лікаря.

Що не можна роботи при опіках

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.


Джерело статті: “http://24tv.ua/health/opiki_na_kuhni_persha_dopomoga_ta_shho_kategorichno_ne_mozhna_robiti_n1015758”

Вход

Меню пользователя

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!