Розмова Байдена з Зеленським: “слугам” розповіли, як коментувати телефонну бесіду двох президентів

У "Слузі народу" підготували темники, де пояснюється, як депутатам коментувати розмову президентів України та США Володимира Зеленського та Джо Байдена. За даними видання "Бабель", у розпорядженні якого опинилися документи, цим займалися аналітичний та інформаційний відділи партії, передає .

Zelenskij
Фото: знімок екрану

Автори тез стверджують, що знайомство президентів було "змістовним".

Основна тема розмови — безпекова ситуація в Україні, зокрема на окупованій території, та активність Росії поблизу нашого кордону. Проте говорили президенти й про інші речі.

"США підтримують політичний план президента Зеленського по реформуванню нашої держави — посиленню безпеки, боротьбі з корупцією, роботі заради економічного зростання […] Ми маємо разом захищати наші демократії, тому що загроза від Росії направлена не просто на захоплення наших територій, а на знищення нашого способу життя", — наголошують у тезах.

Автори також роз’яснили, як коментувати тезу, нібито розмова Зеленського та Байдена не відбулася б, якби не сталося загострення в Донбасі.

"Іноді російські пропагандисти не б’ють по українській владі так, як вітчизняні нібито патріоти. Головне у контактах між першими особами держав не те, як швидко відбувається перша розмова, а те, чи глибокою є довіра між лідерами та чи є результативними відносини", — підкреслюють автори.

Вони також стверджують, що відносини між США та Україною були, є та будуть, незважаючи на прізвища тих чи інших людей.

"Стратегічне партнерство між нашими державами і спільність інтересів між нашими народами ніколи не змінювались і не зміняться. Це назавжди", — наголошують у тезах.

Читати також:
ДБР відкрило кримінальне провадження про держзраду Медведчука і Козака
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/rozmova-bajdena-z-zelenskym-slugam-rozpovily-yak-komentuvaty-telefonnu-besidu-dvoh-prezydentiv/”

Вход

Меню пользователя

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!