Уряд звільнив Ольгу Буславець з посади міністра енергетики

Уряд звільнив Ольгу Буславець з посади міністра енергетики

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні, яке відбулося у п’ятницю, 20 листопада, звільнив з посади тимчасово виконуючу обовʼязків міністра енергетики Ольгу Буславець. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Об этом сообщает База компромата

Новим тимчасовим виконувачем обов’язків міністра енергетики стане Юрій Бойко – заступник Ольги Буславець. Як зазначає «Економічна правда», йдеться не про екс-міністра енергетики часів Миколи Азарова, а про його тезку.

Бойко працював у сфері енергетики 25 років. Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «автоматичне управління електроенергетичними системами», кваліфікація – інженер-електрик. також навчався у Міжнародний інститут менеджменту та ЛНУ ім. Івана Франка.

З 2003 року працював директором Броварського району електричних мереж ВАТ «А.Е.С. Київобленерго», згодом на керівних посадах цієї ж компанії в Києві. У 2009-2011 роках був технічним директором, а пізніше і віце-президентом КК «Метрополія». З 2012 по 2014 роки працював в.о. голови правління, а потім головою правління Чернігівобленерго.До травня 2020 року був заступником директора з економіки та фінансів ДП ​​«Енергоринок».

Нагадаймо, що уряд призначив Буславець т.в.о міністра енергетики 16 квітня. ЗМІ пов’язують Буславець із холдингом ДТЕК, який є найбільшою енергетичною компанією України та належить найбагатшому українцеві Рінату Ахметову. Вона працювала в Міненерго близько 15 років і була єдиною кандидаткою на посаду. Подання на її призначення двічі подавав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, який також кілька років працював у ДТЕК.

«Наші гроші» повідомляли, що Ольга Буславець у жовтні 2019 року була одним із розробників проекту постанови Кабміну, згідно з якою «ДТЕК Східенерго» мали надати ціну на газ, що була б меншою за ціну продажу газу «Нафтогазом» населенню та іншим захищеним споживачам на 46%-69%.

Також Буславець навесні 2019 року під час перебування на посаді керівника директорату енергетичних ринків цього міністерства лобіювала заборону будівництва на землі домашніх сонячних електростанцій.


Джерело статті: “https://zaxid.net/uryad_zvilniv_buslavets_z_posadi_kerivnika_ministerstva_energetiki_n1510890”

Вход

Меню пользователя

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!