В Одесі працівники ринку "7 кілометр" перекрили дорогу на знак протесту проти "карантину вихідного дня"

Торговці обурилися, що продуктові супермаркети спокійно працюють, продаючи, зокрема, промтовари

Торговці промтоварного ринку "7 кілометр" в Одесі 22 листопада перекрили дорогу на Овідіополь, протестуючи проти карантинних обмежень вихідного дня, пише місцеве видання "Думская".

Об этом сообщает Устинов троллит

Учасники акції перекривають рух по Овідіопольській трасі. Через це утворюються затори і сутички з водіями. Торговці вимагають, щоб до них прибув мер міста і голова Одеської обласної державної адміністрації.

"Продуктові супермаркети давно вже торгують, зокрема й промтоварами, і спокійно працюють. А у нас тут на свіжому повітрі, виявляється, коронавірусу більше, ніж у них, і нам працювати не можна", – висловила обурення одна з протестувальниць.

Люди кажуть, що не збираються розходитися доти, доки їхніх вимог не виконають. Вони, зокрема, говорять і про безстрокове голодування.

Конфлікт почав загострюватися сьогодні вранці, коли на територію ринку приїхало п’ять поліцейських автобусів. Правоохоронці вирішили перевірити, як на ринку дотримуються карантину. Більшість торговців, які приїхали, розвернулися і роз’їхалися по домівках, а найактивніші вирішили протестувати.

Одеський ринок "7 кілометр" – один із найбільших у Європі. Він займає площу 75 га, на його території працює приблизно 60 тис. осіб, указано на сторінці ринку у Facebook. Щодня "7 кілометр" відвідує до 200 тис. покупців.

"Карантин вихідного дня" набув чинності 14 листопада. Низка українських міст відмовилася його вводити. Зокрема, проти виступили Одеса, Львів, Дніпро, Житомир, Черкаси, Луцьк, Тернопіль та Івано-Франківськ, Голови міст пояснили це тим, що такі карантинні заходи неефективні і можуть мати негативні наслідки для економіки. Пізніше в Одесі та Івано-Франківську все-таки ввели карантин у вихідні.

Акції протесту після введення "карантину вихідного дня" провели в Чернівцях та в Харкові.

Поліцейські 14–15 листопада закрили 1,5 тис. магазинів, 800 закладів громадського харчування, 30 нічних клубів і 20 спортзалів. За фактами порушень правоохоронці склали майже 2 тис. адміністративних протоколів і відкрили дев’ять кримінальних проваджень.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов говорив, що минулих вихідних, 14–15 листопада, карантину дотримувалися "так собі".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/v-odesi-pratsivniki-rinku-7-kilometr-perekrili-dorogu-na-znak-protestu-proti-karantinu-vihidnogo-dnja-1528425.html”

Вход

Меню пользователя

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!