Філатов перемагає на виборах у Дніпрі — екзит-пол

У другому турі місцевих виборів у Дніпрі лідирує чинний мер Борис Філатов. За нього проголосували 78,75% виборців.

Об этом сообщает Незыгарь

Про це свідчать дані екзит-полу КВУ та SOCIS.

Так, за чинного мера міста та висуванця від партії Пропозиція Бориса Філатова проголосували 78,75% виборців, тоді як за його опонента, кандидата від партії Громадська сила Загіда Краснова — 18,25% виборців.

Фото: Днепр Мост

У першому турі місцевих виборів 25 жовтня Філатов набрав 46,41% (101 617 голосів), а Краснов — 13,15% (28 804 голоси).

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, в 11 містах відбувся другий тур виборів мера. Очільника міста обирали у Дніпрі, Нікополі, Слов’янську, Ужгороді, Бердянську, Львові, Дрогобичі, Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах.

Читайте також:
Філатов vs. Краснов. Що важливо знати про другий тур виборів мера Дніпра

Результати голосування мають бути встановлені не пізніше як на пʼятий день з дня повторного голосування, тобто до 27 листопада включно.

У Чернівцях другий тур заплановано на 29 листопада, а у Кривому Розі — на 6 грудня.

Нагадаємо, перший тур чергових місцевих виборів в Україні відбувся 25 жовтня. Тоді явка виборців становила 36,88%.

Редактор: Катерина Денісова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/miscevi-vibori-dnipro-filatov-peremagaye-na-viborah-ekzit-pol-50125618.html”

Вход

Меню пользователя

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!