Вулиці Парижа у вогні: демонстранти влаштували сутички з поліцією, відео

Протест проти законопроекту «Про глобальної безпеки» в Парижі переріс в зіткнення з правоохоронцями з подальшими затриманнями.

Об этом сообщает RuGate


Про це інформує Telegram-канал Mash .


За інформацією журналістів, масові протести починалися мирно, але через якийсь час почалися сутички з силовиками, які були змушені застосовувати газ.


В ході мітингів у Парижі спалили до трьох автомобілів, а поліцейські за підсумками протестів затримали більше 20 осіб.


"Все починалося як демонстрація профспілок, але раптово підтягнулися найрізноманітніші громадяни: хтось протестував проти локдауна, хтось проти нового закону, який забороняє фотографувати поліцейських. І вечірка вийшла спекотніше, ніж задумували", — йдеться у підписі до відео, на якому видно, як протестуючі активно використовували піротехніку проти силовиків.Варто також відзначити, що стаття законопроекту «Про глобальної безпеки», проти якого і протестують місцеві жителі, вводить кримінальну відповідальність за поширення зображень особи або іншого елемента ідентифікації представника поліції або жандарма з метою завдати йому шкоди. "Порушникам" загрожує до одного року позбавлення волі і штраф в розмірі 45 тисяч євро.


Раніше ми розповідали про масштабний протест під будівлею Офісу президента України, на якому виступали проти введення РРО.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2020-12-05/ulitsyi-parija-v-ogne-demonstrantyi-ustroili-styichki-s-politsiey-video/216925”

Вход

Меню пользователя

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!