Поповнення в родині «Стоп корупції»: 87-й підрозділ відкрито в прифронтовому Маріуполі

11 червня відбулось урочисте відкриття Маріупольського відокремленого підрозділу «Стоп корупції». Це вже 87-й осередок всеукраїнської громадської організації.

87-й осередок "Стоп корупції" зареєстровано у Маріуполі

Очолив команду маріупольських антикорупціонерів досвідчений громадський діяч Артур Меєр. Він кілька місяців співпрацював з антикорупційною організацією. А тепер приїхав до центрального офісу ВГО «Стоп корупції» у Києві на зустріч з керівництвом організації.

Артур Меєр розповів про особливості регіону та плани роботи у Маріуполі.

«Місто у нас військове. Поряд – зона бойових дій. Це відбивається на менталітеті, на економіці, на всьому. Другий нюанс: проблеми міста та району — це контрабанда сигарет і спирту. Спирт у нас із Луганська, сигарети – з Донецька. Плюс проблема браконьєрства в Азовському морі… Усіх корупціонерів ми знаємо, за останні п’ять років на них зібрано всю інформацію, їхні схеми роками вже відпрацьовані. Тепер ми будемо все це запускати у медіапростір при відповідній юридичній підтримці та супроводі цього в органах МВС і СБУ», — зазначив він.

Голова Правління «Стоп корупції» Ігор Бондарчук розказав про структуру організації і напрацьовані методи роботи у сфері протидії корупції.

Голова ВГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук і керівник Маріупольського підрозділу організації Артур Меєр. Фото: СтопКор

«Ми раді вітати маріупольців у нашій дружній команді борців з корупцією! Маріуполь – це стратегічне місто на кордоні з окупованою територією. І ми пишаємося, що тепер ВГО «Стоп корупції» представлено такою потужною командою», — підкреслив Ігор Бондарчук.

Він урочисто вручив Артуру Меєру корпоративний бокс із символікою організації та свідоцтво про реєстрацію Маріупольського міського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції».

Зазначимо, всеукраїнська громадська організація «Стоп корупції» налічує вже 87 відокремлених осередків в усіх регіонах України і навіть за її межами. Організація напрацювала унікальні методи роботи у взаємодії трьох структурних підрозділів: громадський блок, юридичний департамент і інформаційний відділ.

Читати також:
Українського бізнесмена Бобогла очорнили у ЗМІ – той надав офіційну відповідь “700 доларів щомісяця за безпеку”: у столиці затримали посадовця “Укртрансбезпеки” (фото)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/popovnennya-v-rodyni-stop-korupcziyi-87-j-pidrozdil-vidkryto-v-pryfrontovomu-mariupoli/”

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!