МОЗ готує план розгортання мобільних шпиталів

Станом на ранок 17 жовтня в Україні зафіксували 6410 осіб, у яких виявили коронавірус за минулу добу – 319 дітей і 359 медпрацівникинові випадки інфікування COVID-19.. У МОЗ України назвали регіони з найбільшими добовими «дебютами», серед яких: Харківська (544), Одеська (502) області, місто Київ (455), Дніпропетровська (423) та Хмельницька (414) області.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні від 15 жовтня було прийнято рішення віднести з понеділка (19 жовтня) до червоного рівня епідемічної небезпеки 68 адміністративних одиниць. Зокрема, за оновленим епідемічним поділом у червоній зоні опинилися дев’ять обласних центрів: Чернівці, Хмельницький, Чернігів, Харків, Сєвєродонецьк, Полтава, Суми, Івано-Франківськ та Тернопіль. За словами очільника МОЗ Максима Степанова, ухвалене рішення в більшості регіонів не обмежуватиме роботу громадського транспорту, також буде дозволено роботу дитячих закладів освіти та закладів торгівлі.

Нагадаємо, що нині в червоній зоні — місто Канів Черкаської області та місто Суми. Станом на п’ятницю, за інформацією МОЗ України, вимогам для послаблення карантинних заходів не відповідає жодна область, окрім Кіровоградської.
Станом на 15 жовтня в Україні на стаціонарному лікуванні перебувають 22 240 пацієнтів. Очільник МОЗ додав, що максимальна кількість ліжок, яку можуть виділити в Україні для лікування пацієнтів із коронавірусною хворобою, становить 52 тисячі.

Зі свого боку під час брифінгу Максим Степанов розповів про можливе розгортання мобільних шпиталів. За його словами, у міністерстві тільки опрацьовують план дій у разі гострої потреби в додаткових ліжко-місцях. Голова МОЗ запевнив, що наразі ситуація — під контролем та не вимагає термінового вирішення.


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/10/17/moz-gotue-plan-rozgortannya-mobilnih-shpitaliv/”

 

Приглашаем каждого в Народные корреспонденты Украины
В эпоху, когда большинству СМИ верить нельзя, нашим соотечесвтенникам стоит верить только своим, народным корреспондентам Украины. Их записи — только на НК.UA. Сайт НК (Народный корреспондент) дает все возможность сказать и быть услышанным.
Казалось бы, в стране гласность и отсутствие цензуры. Но большая политика закрывает рот всем, никому не позволяют говорить ни правду, ни вымысел. Если только это не воспевание власть имущих. Но сайт НК (Народный корреспондент) решил изменить такую традицию. Теперь здесь все — народный корреспонленты Украины.
В нашей стране есть завние народного артита, заслуженного журналиста. Но того, кто приносит новости, корреспондента, обошли стороной. Именно потому мы решили исправить это недоразумение. Отныне мы вводим самое честное завние — Народный корреспондент Украины. Пусть все знают, что правда за вами!