Мережа магазинів Leroy Merlin може піти з українського ринку,

leroy,merlin

Із початку повномасштабного вторгнення Росії французька мережа Leroy Merlin закрила чотири із шести своїх супермаркетів в Україні – на Кільцевій дорозі, Броварському проспекті, в ТРЦ Retroville та в Одесі в ТЦ "Рівьєра".

Об этом сообщает Компромат 2.0


Працюють лише магазини по вул. Полярній та Саперно-Слобідській у Києві, пише LIGA.net із посиланням на NV Бізнес.

Зазначається, що мережа може повністю піти з України, як це раніше зробили німецькі конкуренти OBI та Praktiker, вважають учасники ринку.

Leroy Merlin відмовилася відновлювати зруйнований через російський обстріл магазин у ТРЦ Retroville, кажуть джерела, замість нього там з‘явиться DIY-супермаркет "Олді". Відкриття магазину заплановано на травень.

Закриті магазини Leroy Merlin знаходилися у приміщеннях інших власників, ті супермаркети, які продовжують роботу, були продані Leroy Merlin і зараз знаходяться у їхній власності.

Директор мережі будівельних магазинів, який попросив не називати його імені, вважає, що кращі часи Leroy Merlin пройшли – супермаркети можуть продавати залишки й у перспективі піти з українського ринку.

Після початку пономасштабної війни Leroy Merlin запевнила своїх російських партнерів, що продовжить працювати в Росії. Компанія також зазначала, що після виходу деяких гравців з російського ринку мережа Leroy Merlin відкрита до пропозицій щодо збільшення поставок та розширення асортименту.

Источник: Охота на акул