Про це він розповів в своєму блозі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк зазначає експерт, США, очевидно, підтримують ідею введення європейських військ в Україну на лінію розмежування, і це рішення матиме кілька серйозних наслідків. Зокрема, пояснює він, це суб'єктивізація європейських сил безпеки, про необхідність розвитку яких Макрон говорить давно. І це, додає він, буде набагато масштабніше, ніж з Балканами колись.
«Таке собі створення європейського протоНАТО в ситуації, якщо США почнуть розривати цей союз, виходити з нього або вимагати від нього чогось більшого. І проба сил одночасно, і спроба залишити за Європою ключове слово або ключовий інструмент участі в фінальному врегулюванні», - пояснює Руслан Бортник.
А будуть це миротворці чи експедиційний корпус, стверджує він, насправді залежить від позиції росії. На думку експерта, навряд чи росія погодиться на миротворців НАТО в ситуації, коли вона і так постійно заявляє, що воює тут з НАТО.
«Якщо росія не погодиться, але ці війська увійдуть на територію України, тоді це буде експедиційний корпус за прикладом британського експедиційного корпусу на території Франції в період Другої світової війни. І це означає, що цей експедиційний корпус рано чи пізно вступить у прямі зіткнення, у пряме протистояння, у бої проти військ російської федерації. Це означає, що війна буде масштабуватись не просто на НАТО, а на пряме участь країн НАТО», - підсумовує Руслан Бортник.
Популярні статті зараз Зупинка авто по-новому: чому водії масово скаржаться на патрульних Порошенку загрожує від 5 до 7 років ув'язнення за використання донатів українців на ЗСУ в особистому збагаченні, – розслідування Мобілізація в Україні: у Раді пояснили, кого ТЦК закликають частіше Вся техніка згорить під час дії графіків відключення світла: українців попросили зробити це Показати ще
Як повідомляв Знай.ua, Старіков пояснив, чому дрони не можуть замінити артилерію та ракети.
Також Знай.ua писав про те, що Мусиєнко розповів, чи може бути для України альтернатива НАТО.